HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''

MECZ TOWARZYSKI SMS PZKosz - Czarni Słupsk

sms       W dniu 11.09.2013 odbył się mecz towarzyski w którym miejscowa drużyna SMS PZKosz Władysławowa zmierzyła się z drużyną STK Czarni Słupsk. W pierwszej piątce naszego zespołu wyszli: Adrian Krawczyk, Piotr Łucka, Robert Kowalczyk, Adam Siewruk, oraz Dominik Olejniczak.

Mecz nie zaczął się po naszej myśli, po 4 minutach przegrywaliśmy już 2:10. Największe problemy sprawiał nam podkoszowy zawodnik rywali Szymon Długosz, który na co dzień trenuje z ekstraklasowym zespołem ze Słupska. Mimo początkowej straty ciągle utrzymywaliśmy bliski wynik, a po pierwszej kwarcie było 13:16. Druga kwarta również przebiegała bardzo wyrównanie, mimo słabszej postawy naszych zawodników. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 21:25 i wciąż mieliśmy nadzieje na objęcie prowadzenia. Trzecią kwartę rozpoczęliśmy bardzo zmotywowani aby poprawić swoją grę, co się udało i w 5 minucie tej odsłony meczu prowadziliśmy 35:31. Bardzo dobry mecz, jako jeden z nielicznych rozgrywał Piotr Łucka, który przodował w zdobywaniu punktów. Niestety od wyniku 35:31 na naszą korzyść, rywale zdobyli 10 punktów z rzędu i przed decydującą odsłoną meczu przegrywaliśmy 38:43. W ostatniej kwarcie niewiele się zmieniło, drużyna SMS-u walczyła, lecz "Czarnym" udało się utrzymać przewagę kilku punktów aż do końca meczu i ostatecznie przegraliśmy 58:63.
Najlepiej w naszym zespole zaprezentował się Piotr Łucka, który zdobył 21 punktów (jako jedyny powyżej 10) z czego 3 razy trafił za trzy punkty.