HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''

MECZ TOWARZYSKI nr 1 z Baskietem Piła

sms    W sparingowym meczu pomiędzy SMS PZKosz Władysławowo – Basket Piła  od początku  mecz  nie układał się po naszej myśli. W pierwszej kwarcie zbyt duża ilość strat i niecelnych rzutów pozwoliła zawodnikom Piły stworzyć wysoką przewagę, po 10 minutach na tablicy było 11: 24.

Małe zaangażowanie w grę obronną sprawiło, że Pilanie w pierwszych 20-tu minutach zdobyli aż 48 pkt.
W trzeciej kwarcie obraz gry się nie zmienił, w dalszym ciągu obrona pozostawiała wiele do życzenia, w ataku zaś zdobyliśmy w tej części gry zaledwie 3 „oczka”.
Ostatnia kwarta to jedyna pozytywna część meczu, nasi zawodnicy grali dobrze w ataku i w obronie. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 89:51 (24:11,24:21,20:3,21:16) dla Basketu. Na pochwałę w grze naszego zespołu zasługują: Mateusz Fatz (18 pkt) i Piotr Łucka (9pkt)