HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''

MECZ TOWARZYSKI NR 2 z GTK Gdynia

sms       Dnia 14 września doszło do meczu kontrolnego SMS PZKosz Władysławowo przeciwko GTK Gdynia.
W pierwszej piątce naszego zespołu wystąpili: Marcin Wieluński, Piotr Łucka, Robert Kowalczyk, Adam Siewruk, Dominik Olejniczak.

zobacz galerię

Świetnie rozpoczął spotkanie Dominik Olejniczak który miał w pierwszej kwarcie aż 7 punktów.
Z drugiej strony skutecznie odpowiadał Mateusz Żołnierewicz, który  I kwartę zakończył z 9 punktami.
II kwarta była bardzo wyrównana i po celnym rzucie Aleksandra Lebiedzińskiego schodziliśmy do szatni z jednopunktową stratą(37:38).
Po zmianie stron nasi chłopcy wzięli się do odrabiania strat.
W połowie trzeciej kwarty wygrywaliśmy już  5 punktami(45:40).
Dobre zawody rozgrywali: Dominik Olejniczak, Robert Kowalczyk i Mateusz Fatz. Z drugiej strony skutecznie odpowiadali: Jakub Kietliński i Mateusz Żołnierewicz.
III kwarta zakończyła się trzy punktowym prowadzeniem  SMS-u (51:48).
IV kwarta była bardzo wyrównana ale ciągle utrzymywało się kilkupunktowe prowadzenie dzięki celnym rzutom za 3 pkt. Mateusza Jankowskiego.
Skuteczna gra SMS-u sprawiła, że GTK Gdynia nie była w stanie odrobić strat.
Najskuteczniejsi w naszej drużynie byli: Mateusz Fatz-15pkt i 9zbiórek,oraz Dominik Olejniczak 11pkt i 15zbiórek.
SMS PZKosz Władysławowo 64:59 GTK Gdynia (23:24, 14:11, 14:13, 13:11)
Punkty zdobywali: Mateusz Fatz 15, Dominik Olejniczak 11, Robert Kowalczyk 10, Wojtek Majchrzak 7, Mateusz Jankowski 7, Mariusz Konopatzki 6, Adam Siewruk 4, Piotr Łucka 2, Michał Kierlewicz 2, Marcin Wieluński 0.