HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

1039362
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
225
358
583
10425
8322
1039362

MECZ TOWARZYSKI z Treflem Sopot

sms     Dnia 13 września drużyna SMS PZKosz Władysławowo rozegrała kolejny tego sezonu mecz sparingowy. Wyjściowa piątka naszego zespołu to : Marcin Wieluński, Bassey Usendiah, Adam Siewruk, Robert Kowalczyk oraz Dominik Olejniczak.

zobacz galerię...

Pierwsza kwarta okazała się bardzo zacięta i żadna z drużyn nie osiągneła przewagi punktowej , kończąc się wynikiem 16-16. W drugiej kwarcie pozwoliliśmy drużynie gości na dużą liczbę kontr co natychmiast odbiło się na wyniku i schodząc do szatni po pierwszej połowie przegrywaliśmy 26-35. W drugiej części spotkania nasza gra uległa znacznej poprawie , do głosu doszli zmiennicy którzy zaczeli zdobywać ważne punkty. Już na 5 minut przed końcem spotkania prowadziliśmy 1 pkt. Na 3 sek przed końcem 4 kwarty przy wyniku 67-67 trener Arkadiusz Miłoszewski wziął czas lecz najważniejszej akcji nie zakończył punktami Dominik Olejniczak. W dogrywce lepsi okazali się goście , którzy grając pełnym 12-osobowym składem zachowali więcej sił na ostatnie minuty. Dogrywkę przegraliśmy 6-11 i całe spotkanie 73-78. Najskuteczniejszymi zawodnikami w naszym zespole byli : Dominik Olejniczak (19), Mariusz Konopatzki(15) oraz Bassey Usendiah(14).

zobacz galerię...

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
0001
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1