HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''

III LIGA - PORAŻKA Z LIDEREM

Wniedzielnym meczu III ligi nasi zawodnicy okazali się gorsi od lidera tabeli Basketu Kwidzyn.

IMG 9946

Mecz dla naszego zespołu zaczął się bardzo dobrze, po pierwszej kwarcie prowadziliśmy różnicą 10 punktów. Niestety w dugiej doświadczeni gospodarze wrzucili drugi bieg i bez większych problemów wygrali ją aż 34 : 7. W drugiej połowie meczu, mimo ambitnej postawy, nasi gracze nie byli w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść i ostarecznie ulegli 51 : 67. Statystyki z meczu w Kwidzynie można zobaczyć tutaj.