NAJBLIŻSZY MECZ

II LIGA (NA WYJEŹDZIE)
 
Politechnika Gdańska - SMS PZKosz
18-02-2018 godz. 15.30
 

HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''
Michael Jordan

e-dziennik

dziennik lekcyjny vulcan

Licznik odwiedzin

855192
Wizyt dziś
Wizyt wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
130
568
698
11997
19016
855192

TREFL II SOPOT POKONANY WE WŁASNEJ HALI

    Drugi raz w tym sezonie nasz zespół okazał się lepszy od Trefla II Sopot.

IMG 2021

 

    Zespół SMS-u szybko osiągnął kilkupunktową przewagę i mimo straty już w 4 minucie Adriana Matyszkiewicza (mocno rozbita warga) można było przypuszczać, że będzie to łatwy mecz dla naszej drużyny. Niestety w drugiej kwarcie liczne błedy w rozgrywaniu piłki sprawiły, że przewaga zaczęła topnieć. W drugiej połowie trwał już wyrównany bój o każdą piłkę. W pewnym momencie gospodarze wyszli nawet na 3-4 punkty przewagi. Zwycięstwo naszej drużynie zapewnił na ok. 30 sekund przed końcem celną trójką Adrian Sobkowiak. Kolejne dwie akcje Sopocian były niecelne a faulowani goście wykorzystali rzuty wolne. Statystyki z meczu w Sopocie można zobaczyć tutaj. W dziale galeria obejrzeć można zdjęcia autorstwa naszych uczniów.

Język strony

Polish Croatian Czech English French German Greek Italian Portuguese Russian Spanish

Partnerzy szkoły

 
msit
pucki
LOGO COS OPO szerokie
NOWE bez ta 9
wladyslawowo
logo pzkosz
plk
Kopia logo1