HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''

GRYF GOLENIÓW ROZGROMIONY

W ostatnim meczu sezonu zasadniczego drużyna SMS-u rozgromiła na własnym parkiecie czerwoną latarnię ligi zespół Gryfa Goleniów.

IMG 2242

Zespół z Goleniowa, który w tym sezonie nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa, nie sprawił gospodarzom najmniejszych problemów. Juz po pierwszej kwarcie, którą SMS wygrał 33 : 9 było wiadomo kto ten mecz zakończy jako zwycięzca. W kolejnych odsłonach spotkania trener Mariusz Niedbalski miał możliwość bardzo szerokiej rotacji składem. Z każdą minutą przewaga SMS-u wzrastała by wraz z końcową syreną osiągnąć pułap prawie 60 punktów. Statystyki z tego meczu można obejrzeć tutaj, natomiast w dziale galeria obejrzeć można kilkadziesiąt zdjęć.