HASŁO TYGODNIA

''Gram żeby wygrać. Nieważne - trening czy prawdziwy mecz. Nie pozwolę aby cokolwiek weszło mi w drogę i zatrzymało mój głód zwycięstwa.''

BĘDZIE TRZECI MECZ !

Mecze na takim poziomie chciałoby się oglądać kazdego dnia.

IMG 2352

Oba zespoły w sobotnie popołudnie stworzyły bardzo dobre widowisko. Gospodarze od pierwszych minut robili wszystko aby pokonać faworyzowany zespół z Pelplina. Kolejne skuteczne akcje wprowadzały coraz większy niepokój w szeregi gości. Przewaga SMS-u powiększaała sie z każdą minutą w połowie drugiej kwarty osiągnąć pułap 12 oczek. Nie stety wtedy nastąpił przestój w grze mł wypuszcząodzieży z Władysławowa. Do końca kwarty nie zdobyli oni ani jednego punktu, goście natomiast punktowali bez problemu i to oni na przerwę schodzili prowadząc 44 : 42. W drugiej połowie Pelplinianie kontrolowali przebieg gry, na 6 minut przed końcem meczu ich przewaga wynosiła już 10 punktów i mało kto mógł przypuszczać, że wypuszczą zwycięstwo z rąk. A jednak młodzi zawodnicy SMs-u pokazali olbrzymią determinację i na niespełna minutę przed końcową syreną doprowadzili do stanu 84 : 82 dla gości. Zwycięską akcję przeprowadzil Hubert Wyszkowski, trafiając zza linii 6,75. Do koća meczu pozostało jeszcze 20 sekund a piłkę mieli goście, nie zdołali jednak przeprowadzić skutecznej akcji w związku z czym o awansie do II rundy play-off zadecyduje trzeci mecz. Dzisiejsza porażka zespołu z Pelplina była dopiero drugą w tym sezonie. Statystyki z meczu można zobaczyć tutaj a zdjęcia jak zwykle w dziale galeria.